Meksika Biberi Zayıflama Hapı

Meksika biberi zayıflama hapı, 30 kapsülden oluşan ve kilo kontrolü için kullanılan bir zayıflama ürünüdür.

Adından da anlaşılacağı üzere biber hapı ham maddesi Meksika biberidir. Lakin ürün Çin menşei ve Meksika biberi haricinde içerisinde bulunan diğer etken maddeler Çin topraklarında yetişmektedir. Bir çok alternatif tıp ürünü yada gıda takviyesi Çin’de üretilmektedir.

Meksika biberi çok acı tadıyla meşhurdur. Bütün dünyada ise en acı biber olarak bilinir.

meksika biberi zayıflama hapı

Meksika Biberi Etkisi

Meksika biberi sadece yemeklerde kullanılmaz. Bölge halkı tarafından formda kalmak içinde aktif olarak kullanılıyor. Meksika biberinin kilo kontrolünde ki en önemli etkisi, Yağ yakıcı etkisi ve metabolizmayı hızlandırıcı etkisidir. Özellikle yağ yakıcı etkisi bölgesel incelme de gözle görülür sonuçlar ortaya çıkartıyor. Biber hapı bileşimi ise Meksika biberi etkisi ile daha etkili bir zayıflama süreci yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca C vitamini açısından oldukça zengindir.

Meksika Biberi Zayıflama Hapı İçeriği

 • Turunç
 • Citrus
 • Meyan Özü
 • Meksika Biberi
 • C Vitamini
 • L-Carnitine
 • Sibutramin

İçeriğinde bulunur. Görüldüğü üzere Biber hapı kapsülleri içerisinde sadece Meksika biberi bulunmaz. Meksika biberi yanında diğer içeriğindekiler sayesinde etkili ve sağlıklı bir zayıflama süreci yaşamanızı sağlıyor.

Meksika biberi zayıflama hapı 300mg 6X5 toplamda 30 sert jelatin kapsülünden oluşmaktadır. Çin topraklarında bilimsel teknikler ve GMP normlarına uygun tesislerde yüksek teknoloji ile saflaştırılıp üretilmiştir.

Meksika Biberi Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır?

Günde bir kez, Sabah kahvaltısından hemen önce 1 kapsül kullanılır. Günde 1 kapsülden fazla kullanılması kesinlikle önerilmez. Ayrıca Meksika biberi zayıflama hapı kullandığınız gün içerisinde 3 litre civarında, En az 1.5-2 litre su tüketilmesi önerilmektedir. Biber hapı içerisinde ki etken maddelerin aktif şekilde görevini yapabilmesi için bu çok önemlidir. Bu konuda dikkatli olursanız eğer en iyi sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Meksika biberi kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

 • Önerilen şekilde günde 1 kapsül kullanın.
 • Kesinlikle alkol ile beraber kullanmayın.
 • Aktif kullandığınız bir ilaç varsa eğer müşteri temsilcilerimizden yada doktorunuzdan bilgi alın.
 • Biber hapı haricinde bir zayıflama ürünü kullanıyorsanız yine bizlerden bilgi alın.

Meksika biberini kimler kullanamaz?

 • Kalp Tansiyon Hastaları
 • Kronik böbrek yetmezliği olan kişiler
 • Hamile ve emziren anneler
 • İleri derece kolestrol hastaları meksika biber hapı kullanamazlar.

Meksika biberi zayıflama hapı yan etkileri nelerdir?

Bitkisel içerikte dahi olsa, Meksika biber hapının bazı yan etkileri bulunuyor. Bu yan etkiler her kullanıcıda görülmez, Ama kullanıcıların geri dönüşlerine bakıldığında bize en çok iletilen yan etkileri sizlerle paylaşıyoruz. Bunlar;

Ağız kuruluğu

Biber hapı yağ yakıyor ve metabolizmayı hızlandırıyor. Boşaltım sistemi de aktif çalışıyor bu yüzden vücutta su eksiliyor. Sonucunda ise su tüketmeniz için vücudunuz size böyle bir uyarı veriyor. 2-3 litre civarında su tüketmeniz bu yüzden önemlidir.

Halsizlik Yada Enerji Hali

Birbirine zıt bu iki durumu da yaşamanız mümkün. Meksika biberi bazı kişilerde normalden fazla enerji verirken, Bazı kişilerde ise halsizlik yapabiliyor.

İştahsızlık

Bu beklediğimiz bir etki. Biber hapı iştahınızı azaltıyor ama gereğinden fazla kapatmışta olabilir. Aktif bir metabolizma için aç kalmayın kesinlikle. Standart bir beslenme düzeni oluşturun.

Uykusuzluk

Uykusuzluk sorunu genellikle fazla enerjiden kaynaklanıyor. Biber hapı genel olarak enerji verici bir etkiye sahiptir. Bazen bu enerji gece bile devam edebilir. Bu yüzden uykusuzluk sorunu görülebilir.

Meksika biberi kullanım önerilerine uyduğunuz takdirde oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. 10 kilo ve üzerinde fazlanız varsa eğer ayda en az 5-6 kilo verebilirsiniz. Ayrıca müşterilerden gelen yorumları instagram sayfamızda da paylaşıyoruz. İnstagram sayfamızı da takibe alabilirsiniz;

https://www.instagram.com/biberhapiofficial

meksika biberi kilo verme
Yazımızda Meksika biberi etkilerini, İçeriğini ve detaylarını sizlerle paylaştık. Ürünümüz hakkında bizlere daima ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmettedir. Canlı destek üzerinden de aktif olarak destek alabilirsiniz.

Gün içerisinde verdiğiniz siparişleriniz büyük şehirlere bir sonra ki gün, Diğer şehirlere ise maksimum 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ödemelerinizi kapıda nakit olarak yada banka havalesi ile yapabilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş buradayız. Yaşanılan herhangi bir problemde firmamız anında iade ve değişim yapabilmektedir.

Aramalar: meksika biberi, meksika biber hapı, biber hapı siparişi, biber hapı, orjinal meksika biber hapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir