Biber hapı Etkileri Nelerdir?

Biber hapı kullanıldığı gün içerisinde iştah kaybı yapar ve yağ yakımı gerçekleştirir.  Böylece güvenilir bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Biber hapı etki mekanizması genel olarak yağ yakımı üzerine kuruludur.

Biber hapı Nasıl Kullanılır?

İçerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Bu kapsüller bir aylık kullanım için geçerli olup, Günde bir adet sabah kahvaltısından önce bol su ile kullanılır. Gün içerisinde bir kapsülden fazla kullanılması önerilmez. Ayrıca kullandığınız gün içinde yine bol su tüketmeniz gerekir. Yağ yakımı sürecinde metabolizma hızlanır ve su kaybeder. Bu yüzden bol su tüketimi önemli bir detay.

Kimler Kullanamaz?

Biber hapını Hamile ve emzirenler

Kalp&Tansiyon Hastaları

Böbrek yetmezliği bulunanlar kullanamazlar. Kronik bir rahatsızlığınız varsa eğer müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz ve detaylı bilgi almanız daha doğru olur.

Yan Etkileri Nelerdir?

Biber hapı bir çok kilo sorunu olan kişi tarafından tercih edilen bir ürün. Nasıl ki bir ağrı kesicinin bile yan etkileri olabiliyorsa biber hapının da yan etkileri mevcuttur. En çok görülen yan etkileri ağız kuruluğu, İştah kaybı ve halsizlik. Kullanan kişilerin görüşleri özellikle bu yönde. İştah kaybı etkisi kilo vermek isteyenlerin en büyük çaresi. Ürünün kilo vermek için bulunan bir etkisi. Haricinde ağız kuruluğu yağ yakımı neticesinde oluştur. Yağ yakımından dolayı vücutta su kaybı oluşur. Bundan dolayı ağız kuruluğu hissedilebilir. Halsizlik ise metabolizmanızın eskiye oranla daha fazla çalışmasından kaynaklanıyor. Bu etki de oldukça normal bir etki. Siz farklı bir etki yaşadıysanız ve tecrübeniz varsa yorumlarda bunları bizimle paylaşabilirsiniz.

Etkileri” için 6 yorum

  1. Elif becerikli Yanıtla

    slm bir türlü kurtulamadıgım ve bir çok ürün denedim fazla kilolarımdan biber hapı ise kullanmaya başladıgım gün itibariylee verdigi tokluk hissi ve içirdigi suyla kilolarımdan kurtulmama sebep olan mucizevi bir üründür

  2. mikayil Yanıtla

    fazla kilolarım yüzünden hareket kabileytim kısıtlanıyor arkadşlarım arasında dalga geçiliyordum
    uzunca bir araştırmadan sonra biber hapınıu denedim şimdilik gayet iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir