BİBER HAPIYLA KAÇ KİLO VERİLİR

biber hapı ile kilo vermek

Biber hapı ile kilo veren kişilerin sayısı oldukça fazladır. Siz de Biber hapı ile kilo vermek istiyorsanız ilk olarak herhangi bir bitkiye karşı alerjinizin olmadığından emin olmalısınız. Kalp, karaciğer, böbrek, damar, yüksek tansiyon hastalıklarından en az birine sahipseniz Biber hapı kullanmanız tavsiye edilmez.

Biber hapı ile kilo vermek için düzenli ve doğru bir şekilde kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu sebeple kullanım tavsiyelerine mutlaka uyulmalıdır. Günde 1 adet Biber hapı kullanılır. Bu kapsül kahvaltı öğününden yaklaşık 20 ya da 30 dakika önce alınmalıdır. En az iki bardak su ile alınması gereken Biber hapı kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Günde tüketilmesi gereken su miktarı üç litreyi bulmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek yan etkilerin şiddeti artabilir.

Biber hapı ile ayda 6 ila 12 kilo vermek mümkün olmaktadır. Her insan farklı bünyeye sahip olduğu için kilo veriminde de farklılıklar görülebilir. Metabolizma hızı, beslenme düzeni, yaşam koşulları gibi pek çok faktör kilo vermeyi etkiler. Biber hapı düzenli olarak kullanıldığı takdirde ayda en az 6 kilo verilmesini vaat etmektedir. Ancak Biber hapı ürününü kullanabilmek için herhangi bir hastalığınız olmaması ve ağır bir ilaç kullanmıyor olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Biber hapı kullanımı tavsiye edilemez. Aynı şekilde hamile kadınların ve emziren kadınların da herhangi bir bitkisel zayıflama ürünü kullanmamaları gerekir.

Bitkisel zayıflama ürünlerinin yaratacağı etkiyi arttırmak için spor yapılması tavsiye edilmektedir. Bunun için ağır sporların yapılmasına gerek yoktur. Hafif egzersizler ya da yürüyüşlerle bitkisel zayıflama ürünlerini desteklemek mümkündür. Bu şekilde kişi daha kısa süre içerisinde yağ yakarak fazla kilolarından kurtulur. Kişinin toplamda vereceği kilo miktarı kişinin kilosu ve metabolizma hızıyla doğrudan ilişkili bir konudur. Bu nedenle verilecek olan kilo miktarı kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.

BİBER HAPI KULLANICI YORUMLARI

Biber hapı kullanıcı yorumları özellikle birçok büyük forumlarda kendini gösteriyor. Biber hapı kullanan kişilerin tecrübelerini ve yaşadıklarını bu forumlardan öğrenmek mümkün olmaktadır. biber hapı ile kaç kilo veririm?

Biber hapı ürünü bitkisel bir üründür. Kısa süre içerisinde fazla kilolardan kurtulmayı vaat eden biber hapı mutlaka doğru şekilde kullanılmalıdır. 18 yaşın altındaki kişilerin biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez. Ağır bir hastalığı (karaciğer, kalp – damar, tansiyon, böbrek vs.) olan ya da ağır ilaçlar kullanan kişilerin de bu ürünü kullanmamaları gerekmektedir. Midesinde sorun olan kişilerin ve hamile kadınların biber hapı kullanmaları tavsiye edilmez. Emziren kadınların da herhangi bir bitkisel içerikli ürün kullanmamaları gerekmektedir. Hafif bir hastalığı bulunan kişiler biber hapı kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdırlar.

Biber hapı kullanırken kişinin bol su içmeye özen göstermesi gerekir. Su içerek daha kısa süre içinde kilo vermek mümkün olacaktır. Aynı zamanda su içmek vücut sağlığı açısından da oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple günde en az 2,5 litre su tüketmeye özen gösterilmelidir. Su tüketimi kadar sağlıklı beslenme konusu da önemli bir konudur. Bu süreçte kişinin beslenmesine oldukça özen göstermesi gerekir. Sabahları aç karına 2 bardak suyla birlikte alınan biber hapı ürününün sağlıklı etki etmesi için içtikten yarım saat sonra kahvaltı edilmelidir. Bu kahvaltıda tercih edilecek olan besinler ağır ve işlenmiş gıdalar olmamalıdır. Bunun yerine az yağlı, sindirimi kolay, doğal ve yararlı besinler tüketmeye özen göstermek gerekir. Gün içerisinde biber hapı kullanımı nedeniyle iştah durumunda azalma olsa da öğün atlamamaya mutlaka özen göstermek gerekir. Uzun süre aç kalmamaya ve doğal besinlerle beslenmeye dikkat edilmelidir. Bu şekilde bitkisel içerikli zayıflama ürününün etkisini arttırmak mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir